اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

پمپ پریستالتیک (Peristaltic Pump) KT-150

فهرست محتوا

پمپ پریستالتیک (Peristaltic Pump):

نوعی پمپ جابجایی مثبت است که برای پمپاژ سیالات مختلفی به کار میرود. در این نوع پمپ، سیال از داخل یک شلنگ یا لوله انعطافپذیر(معمولا از جنس سیلیکون) در مسیر دایره ای عبورمیکند. روتوری که در انتهای آن قطعه ای «غلتکی شکل» وجود دارد،شلنگ انعطافپذیر را فشرده و با چرخش روتور آن قسمت بسته شده حرکت کرده و باعث جریان پیدا کردن یا پمپ شدن سیال می شود. مجددا با بازگشت شلنگ به حالت اولیه، سیال به داخل مسیر کشیده میشود؛ به این فرآیند پریستالسی گفته می شود.

پمپ پریستالتیک عموما برای پمپاژ سیالات تمیز و استریل و یا سیالات خورنده استفاده می شود، زیرا سیال جاری به هیچ عنوان با قسمتهای مکانیکی پمپ درگیر نمی شود. بعضی از کاربردهای این پمپ ها در پمپاژ فرآورده های خونی، سیالات شیمیایی خورنده، سیالات ویسکوز و همچنین در مواردی که سیال می بایست از محیط ایزوله گردد، می باشد. همچنین پمپ پریستالتیک بطورکلی درکارخانجات تولید دارو، رنگ، بتن، صنایع آب و فاضلاب، کشاورزی، غذایی، شیمیایی،اتمی،نظامی و نفت و گاز کاربرد دارد.

فناوری مهندسی کاوش طب، با طراحی و  تولید تجهیزات و دستگاههای مورد استفاده در بخش تحقیق و توسعه آزمایشگاهی و  مراکز تحقیقاتی پژوهشی وهمچنین بخش تولید شرکت های دارویی و غذایی قدم برداشته و با رویکرد تولید بر مبنای سفارش همراه با نوآوری بنا و استوار گردیده است.

نیاز بالای صنعت دارویی و پزشکی کشور به استفاده از پمپهای پریسالتیک ما را برآن داشت تا این محصول را در سبد اصلی تولیدات قرار دهیم و به پشتوانه ی تجربه ای قریب به 10سال،  توانستیم محصولاتی با کیفیت و کارایی بالا به بازار عرضه نماییم.

انواع مدلهای پمپهای پریستالتیک کاوش طب در حال حاضر در اکثر مراکزفعال درزمینه ی بیوتکنولوژی، مورد استفاده قرار میگیرند.

0.1 _ 11 l/min حجم جابجایی
4 ml/min دقت انتقال محلول
Max. 600 RPM سرعت دوران
Brushless Servo Motor 0.4 kW نوع موتور
PLC with 4.3” touchscreen HMI نوع کنترلر
14 kg وزن تقریبی
Electrostatically Coated Metal جنس بدنه
ABS + SS 304 جنس هد
Kavosh Teb / IRAN برند و کشور سازنده هد
Manual Mode + Max. Speed Start +

Flow Rate Mode + Vial Filling + Pedal/Sensor

برنامه ها
ID=8_15 mm   OD=12_19 mm  T=2 mm مشخصات شلنگ سیلیکونی
220V AC 50-60Hz  ولتاژ ورودی
410 W توان مصرفی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین کاوش طب
ارسال