info@kavoshtebco.ir​

02165536644

پمپ پریستالتیک مدل KT-150PLUS

پمپ پریستالتیک مدل PKT-150PLUS نوعی پمپ جابجایی مثبت اسـت که براي پمپاژ سـیالات مختلفی به کار میرود. در این نوع پمپ، سیال از داخل یک شلنگ یا لوله انعطاف پذیر(معمولا از جنس سیلیکون) در مســـیر دایره اي عبور میکند. روتوري که در انتهاي آن قطعه اي «غلتکی شکل» وجود دارد، شلنگ انعطاف پذیر را فشــرده و با چرخش روتور آن قسمت بسته شده حرکت کرده و باعث جریان پیدا کردن یا پمپ شدن سیال می شود. مجددا با بازگشـت شلنگ به حالت اولیه، سیال به داخل مسـیر کشـیده میشــود؛ به این فرآیند پریستالسی گفته می شود.

پمپ پریستالتیک KT-150PLUS عموما براي پمپاژ سیالات تمیز و استریل و یا سیالات خورنده استفاده می شود، زیرا سیال جاري به هیچ عنوان با قســمتهاي مکانیکی پمپ درگیر نمی شود. بعضــی از کاربردهاي این پمپ ها در پمپاژ فرآورده هاي خونی، سیالات شیمیایی خورنده، سیالات ویســـکوز و همچنین در مواردي که سیال می بایسـت از محیط ایزوله گردد، می باشد. همچنین پمپ پریســتالتیک بطور کلی در کارخانجات تولید دارو، رنگ، بتن، صنایع آب و فاضلاب، کشاورزي، غذایی، شیمیایی،اتمی، نظامی و نفت و گاز کاربرد دارد .

پمپ پریستالتیک مدل KT-150+

از قابلیت های پمپ پریستالتیک مدل KT-150PLUS شرکت کاوش طب میتوان به حجم جا به جایی 0.004 الی 1.7 لیتر بر دقیقه، دقت انتقال محلول 5 میلی لیتر بر دقیقه، max سرعت چرخش 350 RPM اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای موتور نوع پله ای با زاویه 1.8 درجه و برد کنترلی PLC و صفحه نمایشگر لمسی HMI که برنامه هایی نظیر Manual Mode + Max. Speed Start + Flow Rate Mode + Vial Filling + Pedal/Sensor را ارائه می کند. امکان اضافه کردن کانال نیز در این مدل وجود دارد.

غلتک های هد پمپ از جنس استیل بوده و پیچ تنظیم بر روی هد قابلیت استفاده از شیلنگ در سایزهایی مختلفی که در بروشور محصول اشاره شد، را در اختیار می گذارد. ولتاژ ورودی این دستگاه 220V AC 50-60 HZ است. بدنه دستگاه از فلز با ضخامت 2 میلی متر بوده که روکش رنگ الکترواستاتیک مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی ایجاد میکند.

مشخصات کلی پمپ پریستالتیک مدل KT-150PLUS

ابعاد خارجی دستگاه mm

عرض 196 x ارتفاع 200 x طول 327

وزن دستگاه

7 کیلوگرم

حداکثر سرعت پمپاژ

Max 350 RPM

جنس بدنه دستگاه

بدنه فلزی با پوشش رنگ الکترواستاتیک

سایز شیلنگ سیلیکونی

قطر داخلی

ID= 0.8 _ 6.4 mm

قطر خارجی

OD= 4 _ 9.6 mm

ضخامت

T= 1.6 mm

شرایط محیطی

دمای نسبی

RT-50 °C

رطوبت نسبی غیر تماسی

65% RH

مشخصات الکترونیکی پمپ پریستالتیک KT-150PLUS

ولتاژ ورودی AC

220V AC

فرکانس

50 Hz

توان مصرفی

100 W

جریان مصرفی

1.1 A

کنترلر

PLC

نمایشگر

4.3” Touchscreen HMI

قابلیت ها

دارای برنامه ویال پرکنی دستی

سایر مزایای پمپ پریستالتیک مدل KT-150PLUS

موتور Stepper با سرعت 400 دور بر دقیقه

هد Longer سه غلتک

دارای برنامه های Manual Mode + Max. Speed Start + Flow Rate Mode + Vial Filling + Pedal/Sensor

مدت گارانتی (بر حسب ماه)

12 ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین کاوش طب
ارسال