info@kavoshtebco.ir​

02165536644

پمپ پریستالتیک مدل KT-20

پمپ پریستالتیک مدل KT-20 نوعی پمپ جابجایی مثبت اسـت که براي پمپاژ سـیالات مختلفی به کار میرود. در این نوع پمپ، سیال از داخل یک شلنگ یا لوله انعطاف پذیر(معمولا از جنس سیلیکون) در مســـیر دایره اي عبور میکند. روتوري که در انتهاي آن قطعه اي «غلتکی شکل» وجود دارد، شلنگ انعطاف پذیر را فشــرده و با چرخش روتور آن قسمت بسته شده حرکت کرده و باعث جریان پیدا کردن یا پمپ شدن سیال می شود. مجددا با بازگشـت شلنگ به حالت اولیه، سیال به داخل مسـیر کشـیده میشــود؛ به این فرآیند پریستالسی گفته می شود.

پمپ پریستالتیک KT-20 عموما براي پمپاژ سیالات تمیز و استریل و یا سیالات خورنده استفاده می شود، زیرا سیال جاري به هیچ عنوان با قســمتهاي مکانیکی پمپ درگیر نمی شود. بعضــی از کاربردهاي این پمپ ها در پمپاژ فرآورده هاي خونی، سیالات شیمیایی خورنده، سیالات ویســـکوز و همچنین در مواردي که سیال می بایسـت از محیط ایزوله گردد، می باشد. همچنین پمپ پریســتالتیک بطور کلی در کارخانجات تولید دارو، رنگ، بتن، صنایع آب و فاضلاب، کشاورزي، غذایی، شیمیایی،اتمی، نظامی و نفت و گاز کاربرد دارد .

پمپ پریستالتیک مدل KT-20

از قابلیت های پمپ پریستالتیک مدل KT-20 شرکت کاوش طب میتوان به حجم جا به جایی 0.0 الی 290 میلی لیتر بر دقیقه، دقت انتقال محلول 0.3 میلی لیتر در دقیقه، max سرعت چرخش 300 RPM اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای موتور نوع پله ای با زاویه 1.8 درجه و 1.5 نیوتن در متر همراه با میکروکنترلر و نمایشگر کارکتری 2×16 که برنامه هایی نظیر تغییر جهت چرخش، استارت و استاپ بر اساس حالت دائم کار و حالت تایمری ( تنظیم زمان جهت استارت و استاپ اتوماتیک ) را ارائه می کند.

کاربر با استفاده از شیلنگ هایی با مقطع و ضخامت متفاوت که در برشور محصول آورده شد می تواند حجم خروجی پمپ را کنترل کند. ولتاژ ورودی این دستگاه 220V AC 50 HZ است. بدنه دستگاه از فلز با ضخامت 2 میلی متر بوده که روکش رنگ الکترواستاتیک مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی ایجاد میکند.

مشخصات کلی پمپ پریستالتیک مدل KT-20

ابعاد خارجی دستگاه mm

عرض 200 x ارتفاع 200 x عمق 320

وزن دستگاه

6.5 کیلوگرم

حداکثر سرعت پمپاژ

300 RPM

جنس بدنه دستگاه

بدنه فلزی با پوشش رنگ الکترواستاتیک

سایز شیلنگ سیلیکونی

قطر داخلی

ID= 1 _ 4 mm

قطر خارجی

OD= 3 – 6 mm

ضخامت

T= 1 mm

شرایط محیطی

دمای نسبی

RT-50 °C

رطوبت نسبی غیر تماسی

65% RH

مشخصات الکترونیکی پمپ پریستالتیک KT-20

ولتاژ ورودی AC

220-230 V AC

فرکانس

50 Hz

توان مصرفی

240 W

جریان مصرفی

1.1 A

کنترلر

Microcontroller

نمایشگر

LCD 2×16 Blue Backlight

قابلیت ها

دارای برنامه ویال پرکنی دستی

سایر مزایای پمپ پریستالتیک مدل KT-150PLUS

موتور Stepper با سرعت 200 دور بر دقیقه

هد Longer سه غلتک

مدت گارانتی (بر حسب ماه)

24 ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین کاوش طب
ارسال