پپمپ پریستالتیک مدل KT-1100

پمپ پریستالتیک مدل KT-1100 نوعی پمپ جابجایی مثبت اسـت که براي پمپاژ سـیالات مختلفی به کار میرود. در این نوع پمپ، سیال از داخل یک شلنگ یا لوله انعطاف پذیر(معمولا از جنس سیلیکون) در مســـیر دایره اي عبور میکند. روتوري که در انتهاي آن قطعه اي «غلتکی شکل» وجود دارد، شلنگ انعطاف پذیر را فشــرده و با چرخش روتور آن قسمت بسته شده حرکت کرده و باعث جریان پیدا کردن یا پمپ شدن سیال می شود. مجددا با بازگشـت شلنگ به حالت اولیه، سیال به داخل مسـیر کشـیده میشــود؛ به این فرآیند پریستالسی گفته می شود.

پمپ پریستالتیک KT-1100 عموما براي پمپاژ سیالات تمیز و استریل و یا سیالات خورنده استفاده می شود، زیرا سیال جاري به هیچ عنوان با قســمتهاي مکانیکی پمپ درگیر نمی شود. بعضــی از کاربردهاي این پمپ ها در پمپاژ فرآورده هاي خونی، سیالات شیمیایی خورنده، سیالات ویســـکوز و همچنین در مواردي که سیال می بایسـت از محیط ایزوله گردد، می باشد. همچنین پمپ پریســتالتیک بطور کلی در کارخانجات تولید دارو، رنگ، بتن، صنایع آب و فاضلاب، کشاورزي، غذایی، شیمیایی،اتمی، نظامی و نفت و گاز کاربرد دارد .

پمپ پریستالتیک مدل KT-1100

از قابلیت های پمپ پریستالتیک مدل KT-1100 شرکت کاوش طب میتوان به حجم جا به جایی 2 الی 11 لیتر بر دقیقه، دقت انتقال محلول 30 میلی لیتر در دقیقه، max سرعت چرخش 600 RPM اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای موتور نوع سرو 0.4 KW و برد کنترلی PLC و صفحه نمایشگر لمسی HMI که برنامه هایی نظیر Manual Mode + Max. Speed Start + Flow Rate Mode + Vial Filling + Pedal/Sensor را ارائه می کند.

غلتک های هد پمپ از جنس استیل بوده و پیچ تنظیم بر روی هد قابلیت استفاده از شیلنگ در سایزهایی مختلفی که در بروشور محصول اشاره شد، را در اختیار می گذارد. ولتاژ ورودی این دستگاه 220V AC 50-60 HZ است. بدنه دستگاه از فلز با ضخامت 2 میلی متر بوده که روکش رنگ الکترواستاتیک مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی ایجاد میکند.

مشخصات کلی پمپ پریستالتیک مدل KT-1100

ابعاد خارجی دستگاه mm

عرض250 x عمق 385 x ارتفاع 300

وزن دستگاه

14 کیلوگرم

حداکثر سرعت پمپاژ

11 L/min

جنس بدنه دستگاه

بدنه فلزی با پوشش رنگ الکترواستاتیک

سایز شیلنگ سیلیکونی

چمبر

ID = 8_12 mm

سینی طبقات 2عدد

OD = 14_17 mm

محفظه داخلی

T = 2_2.5 mm

شرایط محیطی

دمای نسبی

5-50 C 

رطوبت نسبی غیر تماسی

65% RH

مشخصات الکترونیکی

ولتاژ ورودی AC

220-230V AC

فرکانس

50_ 60 HZ

توان مصرفی

420 W

جریان مصرفی

1.9 A

کنترلر پمپ پریستالتیک KT-1100

PLC Delta

نمایشگر

4.3 اینچی لمسی تمام رنگی

قابلیت ها

قابلیت اتصال پدال خارجی
قابلیت کارکرد بر اساس فلو

تنظیم دور معکوس جهت جلوگیری از تزریق اضافه

دارای برنامه ویال پرکنی دستی و اتوماتیک

سایر مزایای پمپ پریستالتیک مدل KT-1100

موتور Servo Brushless 400w با سرعت 600 دور بر دقیقه

هد Longer سه غلتک

مدت گارانتی (بر حسب ماه)

24 ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *