آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی ، فور یا (DHS (Dry Heat Sterilization یک کوره الکتریکی است که بوسیله ایجاد حرارت در یک محفظه ، فرآیندهای خشک کردن، استریل کردن و دپایروژن را ممکن می سازد. این وسیله در آزمایشگاه ها و خطوط تولید یا واحد کنترل کیفی صنایع داروسازی، آزمایشگاه های تشخیص طبی، آزمایشگاه های تحقیق و توسعه محصولات بیولوژیک کاربرد دارد.

آون آزمایشگاهی

کاربرد آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی کاوش طب با بدنه و محفظه استیل ضمن انطباق با اصول GMP و با توجه به رنج دمایی و امکانات سیرکولاسیون مناسب هوا، شرایط خشک کردن، استریل و دپاروژن محصولات ، ظروف و لوازم را فراهم می نمایند.

آون های مخصوص اتاق تمیز

مشخصات آون های مخصوص اتاق تمیز ساخت شرکت کاوش طب

آون های مخصوص اتاق تمیز ساخت شرکت کاوش با اقتباس از طراحی آون های سری UF شرکت ممرت (memert) در حجم های 1060 و 750 لیتر تولید می شوند. دستگاه دارای یک صفحه نمایش لمسی″ 3/4 با کیفیت است که استفاده آسان کاربر را میسر می سازد و همچنین سیستم کنترلی PID با بهره گیری از PLC و استفاده از دو سنسور دمای Pt100 ، دقت و یکنواحتی دما در محفظه را مهیا ساخته است.

تعداد طبقات پرفوریت در آون 4 قطعه می باشد که با وجود ریل های متعدد در محفظه امکان بارگذاری در اندازه های مختلف و همچنین نظافت آسان برای کاربر را ایجاد نموده است. این آون دارای دو درب سه جداره با دستگیره کششی و زبانه قفل دو نقطه ای می باشد که باز شدن کامل درب، به طرفین، امکان بارگذاری در ابعاد مختلف را آسان نموده است. یک دریچه هوا با موتور دمپر اتوماتیک جهت تخلیه چمبر در پشت دستگاه تعبیه شده که از طریق این دریچه تخلیه و یکنواختی دمای چمبر بوسیله مکش هوای تازه از قسمت زیرین دستگاه امکان پذیر شده است و مکش هوا توسط یک فن حلزونی 2450 دور انجام می شود.

همچنین جهت پایین آوردن دمای محفظه آون آزمایشگاهی بعد از پایان سیکل های کاری در دمای بالای 80º C ، بطور اتوماتیک دمپر باز می شود و فن کولینگ شروع به کار می کند تا دمای دستگاه را به دمای مناسب، جهت باز کردن درب برساند. هیتر پر قدرت و مناسب، حرارت یکنواختی در سطح چمبر ایجاد می کند، چمبر دستگاه سه لایه می باشد که از بهترین مواد عایقی جهت ایمن سازی استفاده شده است، همچنین ایمنی سه مرحله ای، ضریب اطمینان از دستگاه را در بالاترین سطح تضمین می نماید.

جهت آشنایی با دیگر محصولات کاوش طب به بخش محصولات سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.